for example, if you only have you and myself sign up, I would like to pay 100, and if three people , the other paid 10, I will pay 95 etc.
Is this for Math and English, or math only?
I would like to share the cost with you,
所有跟帖:
•
my boy has an account alredy, so how would this work.get a new a
-ctimeagain-
♀
(0 bytes)
()
06/09/2013 postreply
10:18:21
•
you will get a new account, valid for one year.
-learningisfun-
♀
(68 bytes)
()
06/09/2013 postreply
10:22:38
•
Ok, thanks, the one month memebership is not worth the hassle.
-ctimeagain-
♀
(0 bytes)
()
06/09/2013 postreply
10:28:35
•
we already have a few people who want to share, so should be che
-learningisfun-
♀
(0 bytes)
()
06/09/2013 postreply
10:21:00