从5美元涨到12美元。不舍得吃了。每次想吃,都自己打消念头。毕竟美式快餐便宜的多。12美元一个大披萨一家人吃,一碗汤只管一个人。
从5美元涨到12美元。不舍得吃了。每次想吃,都自己打消念头。毕竟美式快餐便宜的多。12美元一个大披萨一家人吃,一碗汤只管一个人。
WENXUECITY.COM does not represent or guarantee the truthfulness, accuracy, or reliability of any of communications posted by other users.
Copyright ©1998-2025 wenxuecity.com All rights reserved. Privacy Statement & Terms of Use & User Privacy Protection Policy