hey, bro...

来源: 2012-08-17 16:36:14 [博客] [旧帖] [给我悄悄话] 本文已被阅读:

1. there is no way you can treat it yourself at this point, everyday goes by, more eggs will hatch.

2. usually cost my $140 for 4 units if I do at same time.

3. at least 2 treatments needed.

4. you can ask that tenant pay for all or portion, its your call.